fbpx

Odbierz prezent!

Przy okazji zakupów w naszym sklepie wpisz w uwagach do zamówienia „kosmowski30”, aby otrzymać od nas zestaw gadżetów.

Przegląd za 0 zł

Jeżeli nr VIN Twojego Mercedesa nie jest zarejestrowany w naszej bazie, możemy wykonać przegląd Twojego samochodu całkowicie za darmo.

Doskonałość

to proces

16 maja mija 30 lat od uzyskania przez nas statusu Autoryzowanego Serwisu
Mercedes-Benz. Od tego momentu nieprzerwanie dążymy do doskonałości
w zakresie jakości świadczonych usług, dbałości o klientów oraz pracowników,
z których wielu jest z nami od początku
aż do dziś.

Historia

Jan Kosmowski po ukończeniu kształcenia
na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej na dobre związał się z branżą motoryzacyjną. W 1979 roku otworzył pierwszy Zakład Mechaniki Pojazdowej zatrudniając pięcioosobowy zespół.

Historia

Jan Kosmowski po ukończeniu kształcenia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej na dobre związał się z branżą motoryzacyjną. W 1979 roku otworzył pierwszy Zakład Mechaniki Pojazdowej zatrudniając pięcioosobowy zespół.

Co będzie dalej?

Będziemy kontynuować nasze dążenie
do doskonałości. Chcemy zapewniać naszym klientom poczucie bezpieczeństwa na drodze oraz satysfakcję ze współpracy z nami. Rozwój jest dla nas priorytetem, dlatego już wkrótce rozpoczniemy budowę nowego punktu. Zapraszamy do obserwowania nas
w social media.

Co będzie dalej?

Będziemy kontynuować nasze dążenie
do doskonałości. Chcemy zapewniać naszym klientom poczucie bezpieczeństwa na drodze oraz satysfakcję ze współpracy z nami. Rozwój jest dla nas priorytetem, dlatego już wkrótce rozpoczniemy budowę nowego punktu. Zapraszamy do obserwowania nas w social media.

Świętuj z nami!

Śledź nasze social media aby być na bieżąco ze specjalnymi atrakcjami zaplanowanymi
na najbliższe 30 dni świętowania 30-lecia uzyskania autoryzacji Mercedes-Benz.

Świętuj z nami!

Śledź nasze social media aby być
na bieżąco ze specjalnymi atrakcjami zaplanowanymi na najbliższe 30 dni świętowania 30-lecia uzyskania autoryzacji Mercedes-Benz.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się promocjach z okazji 30 lecia autoryzacji Mercedes-Benz

Wybierz właściwy formularz

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się promocjach z okazji 30 lecia autoryzacji Mercedes-Benz

Wybierz właściwy formularz