fbpx

Autoryzowany serwis samochodów dostawczych Mercedes-Benz Kosmowski

Van Service Center

Skorzystaj z usług Autoryzowanego Serwisu Samochodów Dostawczych Mercedes-Benz Kosmowski i zadbaj o swój samochód. Profesjonalna obsługa, najwyższe standardy jakości i ekonomiczne rozwiązania – wszystko czego potrzebuje Twoja firma. 40 lat na rynku motoryzacyjnym, najlepsi specjaliści w swojej branży i przywiązanie do tradycji mówią same za siebie. Miej pewność, ze Twój samochód będzie w najlepszej możliwej kondycji.

Ekonomiczna Obsługa Pogwarancyjna

Wyjątkowa oferta dla samochodów dostawczych Mercedes-Benz starszych niż 2 lata. Oryginalne części z gwarancją, pakiety serwisowe i profesjonalna obsługa. Wybierz rozwiązania, które są naprawdę korzystne – zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie. Jakość, która po prostu się opłaca.

Blacharnia i Lakiernia

Prace blacharskie oraz lakiernicze – możemy pochwalić się Certyfikatem Profesjonalizacji Serwisu Blacharsko-Lakierniczego w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych. Lubimy podejmować wyzwania, dlatego z chęcią wykonamy remont każdego auta, które odmówiło posłuszeństwa lub padło ofiarą nieszczęśliwego wypadku.

Oryginalne części EconomyLine

Wysoka jakość w dobrej cenie. Nie polegaj na tanich zamiennikach. Wybierz rozsądnie i zadbaj o bezpieczną eksploatację swojego pojazdu.

Mobilo-Van

Wraz z kolejnymi przeglądami zyskujesz przedłużenie dostępu do bezpłatnej pomocy w trasie MobiloVan. W przypadku awarii na drodze lub problemu z uruchomieniem samochodu, jeśli to możliwe, usuwamy usterkę na miejscu awarii.

Oryginalne oleje Mercedes-Benz

Twój samochód daje z siebie wszystko. Daj mu coś w zamian. Dbając o silnik w swoim samochodzie ten z pewnością Ci się odwdzięczy długą i bezawaryjną pracą.

Serwis 24h

Awaria? Niech Cię to nie zatrzyma. Nasz całodobowy serwis szybko i bez zbędnych formalności udzieli potrzebnej pomocy na terenie całej Europy. Wystarczy zadzwonić.

+48 502 676 797

Formularz kontaktowy:

Rezerwacja wizyty w serwisie
Serwis Door-2-door?