fbpx

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz Kosmowski w Krakowie

Skorzystaj z usług Autoryzowanego Serwisu Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Kosmowski w Krakowie i zadbaj o swój samochód. Profesjonalna obsługa, najwyższe standardy jakości i ekonomiczne rozwiązania – wszystko czego potrzebuje Twoja firma. 40 lat na rynku motoryzacyjnym, najlepsi specjaliści w swojej branży i przywiązanie do tradycji mówią same za siebie. Miej pewność, ze Twój samochód będzie w najlepszej możliwej kondycji.

Postaw na Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Trucks i zyskaj pewność, że części Twojego pojazdu zagwarantują Ci bezpieczeństwo i niezawodność jazdy. Zaufaj unikalnemu doświadczeniu naszych Mechaników, którzy znają się na Twoich ciężarówkach jak nikt inny.

Pakiety serwisowe

Wyjątkowa oferta dla samochodów dostawczych Mercedes-Benz starszych niż 2 lata. Oryginalne części z gwarancją, pakiety serwisowe i profesjonalna obsługa. Wybierz rozwiązania, które są naprawdę korzystne – zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie. Jakość, która po prostu się opłaca.

Fleet Check

Sprawdzenie stanu technicznego floty samochodów ciężarowych w bazie u klienta. Nasi specjaliści nie tylko przyjadą i skontrolują pojazdy, ale także wykonają podstawowy przegląd techniczny.

Parts Partner

Oferta dla klientów biznesowych w segmencie samochodów ciężarowych.

Oryginalne części Truck Parts

TruckParts oferuje jakość Mercedes-Benz na korzystnych warunkach. Te zaprojektowane do starszych modeli ciężarówek Mercedes-Benz części zostały opisane, przetestowane i dopuszczone do użytku zgodnie z rygorystycznymi standardami Mercedes-Benz.

Czyszczenie układów klimatyzacji

Czyszczenie układów klimatyzacji Mercedes-Benz w samochodach ciężarowych w atrakcyjnej cenie.

As serwisowy

Dbaj o swój pojazd i zbieraj nagrody.
Cztery unikalne kolekcje gadżetów Mercedes-Benz Trucks otwierają się dla Ciebie wraz z przekraczaniem kolejnych kwot zainwestowanych w Twoją ciężarówkę. Każdorazowo możesz wybrać jedną nagrodę, która najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie gadżety zostały zaprojektowane tak, by ułatwić kierowcy życie w drodze.

Samochód zastępczy

My zadbamy o Twój pojazd, a Ty zadbaj o siebie. Skorzystaj z możliwości wypożyczenia samochodu zastępczego na czas naprawy.

Michał Wątor

Doradca Serwisowy ds. Klientów Flotowych

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Umów się na wizytę:

Rezerwacja wizyty w serwisie
Serwis Door-2-door?