fbpx

Serwis 24h

Serwis 24h

Wypadki niestety się zdarzają, dlatego przez 365/366 dni w roku, 7 dni w tygodniu oraz 24h na dobę dbamy o mobilność Twojego Mercedesa. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – Pakiet Mobilnościowy, Serwis Mercedesa 24h. Pakiet dostępny jest standardowo dla każdego samochodu osobowego Mercedes-Benz. Warto podkreślić, że pakiet ten przedłuża się bezpłatnie z każdym przeglądem w naszym Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz nawet do 30lat!

Co zawiera przegląd świadczeń mobilnościowych?

Serwis Mercedesa 24h

Często zdarza się, że usterkę/awarię można usunąć bezpośrednio na miejscu unieruchomienia pojazdu. Jeżeli nie jest to jednak możliwe, udostępnimy Państwu samochód zastępczy oraz sprowadzimy uszkodzonego Mercedesa do serwisu.

Jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz oferujemy kompletne wsparcie serwisowe.

Jakie informacje należy przygotować przy zgłaszaniu awarii/wypadku?

1.krok: numer rejestracyjny, numer podwozia, przebieg pojazdu i data pierwszej rejestracji.
2.krok: nazwa właściciela pojazdu.
3.krok: miejsce awarii i opis problemu.
4.krok: numer VAT-UE (jeżeli jest to konieczne).
5.krok: karta MercedesServiceCard (jeśli jest).

Jeżeli przydarzył Ci się wypadek, awaria techniczna, drobny problem lub akt wandalizmu to naszym priorytetem jest to, aby jak najszybciej przywrócić państwa na trasę. Wystarczy jeden telefon, a nasi specjalnie przeszkoleni technicy bez zbędnych formalnościdołożą wszelkich starań, aby kontynuowali Państwo trasę swoim Mercedesem.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu na naszej stronie internetowej pt. „Co robić po wypadku?”.

*W momencie zaistnienia szkód osobowych w pierwszej kolejności należy niezwłocznie zawiadomić policję i służby ratunkowe.