fbpx

Skorzystaj z sezonowej promocji i odkryj wszystkie strony wiosny z akcesoriami Mercedes-Benz

Specjalna oferta wiosenna -15% obowiązuje do 31.05.2022 roku! Dlatego już dziś skorzystaj z atrakcyjnej promocji i zaopatrz się w niezbędne akcesoria, które doskonale sprawdzą się podczas wiosennych wyjazdów oraz podróży z rodziną.
Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna

Korzystaj z wiosennej pogody w 100% i przesiądź się na pierwszą hulajnogę elektryczną marki Mercedes-Benz. W dużych miastach jest jedną z lepszych alternatyw dla samochodów lub motocykli. Elektryczna hulajnoga została wyposażona w silnik o mocy 500W, który umożliwia osiągnięcie prędkości do 20 km/h na dystansie ok. 25 km.

Ogromnym atutem elektrycznej hulajnogi Mercedes-Benz jest to, że posiada składaną kierownicę z teleskopową regulacją wysokości oraz mechanizm ze składaną nóżką. Dodatkowo została wyposażona także w akcelerator z uchwytem skrętnym, przednie i tylne zawieszenie, tylny hamulec bębnowy oraz wyświetlacz i nową aplikację Micro.

Kamery samochodowe Mercedes-Benz

System dashcam składa się z przedniej i tylnej kamery, które rejestrują zdarzenia przed Twoim Mercedesem i za nim.

Warto podkreślić, że system jest całkowicie zintegrowany z pojazdem – bez widocznych, prowizorycznych złączek lub odsłoniętych przewodów.

Bardzo ciekawą opcja jest funkcja monitorowania postoju, która chroni Twój samochód i zapewni Ci wparcie, w momencie, kiedy sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia lub w przypadku aktu wandalizmu. System inteligentnego zarządzania energią gwarantują czas monitorowania do 6dni!

kamera Mercedes-Benz
Fotelik dziecięcy Mercedes-Benz

Foteliki dziecięce

Szukasz idealnego fotelika dziecięcego? Fachowcy marki Mercedes-Benz zaprojektowali oryginalne oraz ergonomiczne foteliki z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Foteliki Mercedes-Benz przeznaczone są dla dzieci w wieku 3,5 do 12 lat.

Ich ogromną zaletą jest to, że rosną wraz z dzieckiem i to dosłownie, ponieważ zagłówek i prowadnicę pasa bezpieczeństwa można ustawić w pozycji odpowiedniej do wzrostu dziecka.

Dodatkowym atutem jest to, że w razie potrzeby oparcie można rozmontować, aby siedzisko służyło jako podstawka podwyższająca dla starszego dziecka. Z tego względu fotelik marki Mercedes-Benz jest dobrą inwestycją, a dobrze zabezpieczony nie niszczeje pod wpływem długoletniej eksploatacji.

Co jeszcze wyróżnia fotelik dziecięcy marki Mercedes-Benz od konkurencyjnych?

Fotelik dziecięcy został zaprojektowany przez projektantów Mercedes-Benz. Przywiązali oni dużą uwagę nie tylko do spraw technicznych z zakresu bezpieczeństwa, ale również wybrali materiały najwyższej jakości. Tkaniny zostały dobrane tak, by doskonale komponowały się z wnętrzem Twojego Mercedesa. Warto zaznaczyć, że pokrowiec fotelika marki Mercedes-Benz można zdjąć i uprać.

Fotelik dziecięcy AMG

Akcesoria Style & Travel

Oryginalne akcesoria, które ułatwią każdą podróż. Na jakie akcesoria samochodowe warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na system modułowy, który opiera się na uchwycie bazowym, dzięki któremu z łatwością zamontujesz inne produkty, takie jak:

  • wieszak na ubrania
  • uchwyt na torbę
  • składany stolik
Uchwyt na torebkę Mercedes-Benz
Wieszak Mercedes-Benz
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę specjalną