fbpx

O nas

ponad 40 lat tradycji w branży motoryzacyjnej

Historia.

Mercedes Benz Serwis Kosmowski Początki

Siła tradycji

Nasza firma należy do najdłużej działających na rynku motoryzacyjnym w Krakowie. 40 lat doświadczenia Jana Kosmowskiego, to kapitał doświadczenia i myślenia o przyszłości. Od roku 1991 posiadamy Autoryzację Mercedes-Benz.

Początki

Jan Kosmowski od początku życia zawodowego, po ukończeniu Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, jest związany z branżą motoryzacyjną. Pierwszy Zakład Mechaniki Pojazdowej otworzył w 1979 roku, wtedy zatrudniając pięcioosobowy zespół.

Autoryzacja

W 1991 Jan Kosmowski otrzymał Autoryzację Mercedes-Benz i od tego czasu, nieprzerwanie dąży do doskonałości dbając o klientów, pracowników i środowisko. Autoryzacja pozwoliła na podniesienie jakości świadczonych usług, głęboką specjalizację oraz szkolenie pracowników. Zaangażowanie zostało dwukrotnie docenione poprzez przyznanie nagrody najlepszego serwisu Mercedes-Benz w Polsce. W 2007 otrzymaliśmy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów Mitsubishi Canser Fuso.

Używane Mercedesy z Gwarancją

Nasza Firma Dzisiaj

Dziś znamy Państwa gusty i upodobania. Nie tylko wobec wymarzonej marki samochodu, ale również atmosfery panującej podczas jego zakupu. Przyświeca nam dbałość o elegancję, wygodę, funkcjonalność pomieszczeń i najwyższy poziom obsługi-czyli o to wszystko, co może spowodować uśmiech na twarzach i wprawić w dobry nastrój naszych Klientów.

W 2015 roku zostaliśmy autoryzowanym Dealerem Młodych Samochodów Używanych marki Mercedes-Benz. Jest to dla nas kolejny krok w udoskonalaniu naszej oferty i zapewnieniu klientowi wszystkiego czego może oczekiwać od marki premium.

Przyszłość

Stały rozwój to nasze priorytety, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Wierzymy, że nie tylko naprawiamy samochody, ale dajemy poczucie bezpieczeństwa na każdym metrze drogi. Nasze usługi to gwarancja dotarcia do celu – zawsze i wszędzie.Zapraszamy!

Realizowany jest projekt: „Realizacja prac badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie koncepcji innowacyjnej linii diagnostycznej.”

Cel ogólny projektu: Opracowanie innowacji produktowych i procesowych na skalę na skalę conajmniej kraju w wyniku przeprowadzenia prac B+R. Planowane efekty:
– nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorstwem/Wnioskodawcą a sektorem badawczo- rozwojowym (jednostką naukową)
– wdrożenie do oferty firmy nowych usług jakimi będą nieinwazyjne, wstępne badania przesiewowe pojazdów
– wdrożenie innowacji procesowej związanej z prowadzeniem zdalnych metod pomiarowych w obszarze diagnostyki samochodów ciężarowych i autobusów
– rozszerzenie możliwości w zakresie zdobycia nowych rynków zbytu i klientów zarówno w kraju jak i odbiorców z zagranicy, którzy świadczą usługi transportowe na terenie Polski
– podniesienie innowacyjności i konkurencyjności firmy

Wartość projektu: 184 500,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 127 500,00 zł