fbpx

Niezbędne gadżety do samochodu w okresie jesiennym

Jesienna promocja na akcesoria Mercedes-Benz -15%

Utrzymanie czystości w samochodzie w okresie jesienno-zimowym jest nie lada wyzwaniem. Piasek, woda, błoto, a w późniejszym okresie śnieg nie dają za wygraną! Zastanawiasz się jak przez cały rok utrzymać czystość w swoim Mercedesie, zwiększając tym samym swój komfort jazdy? Mercedes-Benz znając potrzeby swoich klientów, przygotował jesienną kolekcję akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią utrzymanie nieskazitelnej czystości we wnętrzu.

Osłony progu bagażnika

To zdecydowanie must-have podczas jesienno-zimowych wyjazdów. Chcąc uchronić próg bagażnika i zderzak swojego Mercedesa przed nieuniknionymi zarysowaniami, koniecznie zaopatrz się w osłonę progu bagażnika.

Skrzynki do bagażnika

Skrzynka do bagażnika przyda się każdemu, a zwłaszcza osobą, które uwielbiają porządek. Doskonale sprawdzi się podczas przewożenia np. zakupów. Solidny boks zapewnia bezpieczny transport, warto zaznaczyć, że został on wyprodukowany z tworzywa sztucznego.

Wielosezonowe maty podłogowe

Oryginalne maty podłogowe Mercedes-Benz są idealnie dopasowane do Twojego Mercedesa. Maty nie tylko chronią Twój samochód przed zabrudzeniami, ale również są wytrzymałe, zapewniają antypoślizgowe mocowanie do podłogi. W porównaniu do konkurencyjnych mat samochodowych mają neutralny zapach.

Wkłady do bagażnika

Wkłady do bagażnika to zdecydowanie potrzebny produkt. W bagażniku przewozimy nie tylko zakupy, ale również sprzęty do sportów sezonowych z tego względu bagażnik narażony jest na liczne zabrudzenia. Oryginalny wkład do bagażnika Mercedes-Benz został zaprojektowany tak, aby doskonale pasował do przestrzeni ładunkowej.

Jesienne produkty sezonu to doskonały wybór nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale również estetycznych. Wysokiej jakości produkty z sezonowej kolekcji jesiennej dodadzą wnętrzu Twojego Mercedesa ponadczasowej elegancji, już dziś skorzystaj z oferty i zyskaj rabat -15%!