Dezynfekcja klimatyzacji za 299 zł

Przeprowadzenie kompleksowego czyszczenia systemu klimatyzacji zalecane jest nie tylko w przypadku alergików. Dzięki zastosowaniu dokładnego wysokociśnieniowego procesu płukania jesteśmy pewni, że z Twojej klimatyzacji usuniemy wszystkie niepożądane wirusy, mikroorganizmy, bakterie, grzyby i ich zarodniki. 

Dezynfekcja klimatyzacji w czasie stanu epidemii – Dbając o Twoje bezpieczeństwo do każdego serwisu klimatyzacji dodajemy środek Tunap, który odkaża – zabija wirusy i zarazki.

Wiosenny Przegląd za 99 zł

Wiosna w Mercedes-Benz. Już czas na wiosenny przegląd! Przygotuj swojego Mercedesa na najświeższe wyzwania.

Gwiazda Mercedes-Benz to znak wysokich wymagań, dobrego gustu i najwyższej jakości. Ale nawet naturalne piękno wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego polecamy Ci wiosenny przegląd Mercedes-Benz. Dlaczego? To bardzo proste: aby także Twój samochód odzyskał wiosenną świeżość i wyglądał jak nowy.

Najlepszy serwis – spokojna głowa

Podczas przeglądu sprawdzimy:

 • Ciśnienie w oponach i czujniki ciśnienia
 • Działanie świateł i ich optymalne ustawienie
 • Okładzinę klocków hamulcowych (kontrola wizualna)
 • Stan podwozia (kontrola wizualna)
 • Poziom oleju w silniku
 • Szczelność układu chłodniczego
 • Działanie spryskiwaczy szyb i reflektorów
 • Napięcie i stan paska klinowego
 • Działanie klaksonu
 • Stan wycieraczek
 • Stan przedniej szyby

Opony letnie z homologacją już od 285 zł

Specjalna mieszanka gumy, przemyślana konstrukcja poszczególnych warstw i doskonała przyczepność. To wszystko sprawia, że opony z homologacją MO (Mercedes Original) i MOE (Mercedes Original Extended) są godne zaufania. Zostały opracowane we współpracy z renomowanymi producentami opon tak, by każda Twoja podróż była komfortowa, a zarazem bezpieczna. Nieważne, czy jedziesz nad morze, do pracy, czy w góry – opony dostosują się do nawierzchni jak dobrze dobrane buty.

Wymianę opon na letnie zalecamy, gdy temperatura regularnie przekracza 7° C. W takich warunkach opony zimowe tracą swoje właściwości i mogą się szybciej zużywać. Opony o zbyt płytkim bieżniku nie są w stanie dobrze odprowadzać wodę z nawierzchni drogi, co zwiększa ryzyko poślizgu.

opony letnie mercedes benz

Czysty Widok

Oryginalne Pióra Wycieraczek Mercedes-Benz gwarantują dzięki swoim właściwościom doskonałą widoczność. Mieszanka gumy naturalnej i syntetycznej zapewnia świetną elastyczność i dłuższy okres eksploatacji. Charakterystyczny design sprawia, że dopasowują się do zaokrąglonego kształtu przedniej szyby i emitują minimalny hałas. Idealnie usuwają wodę i wszelkie zanieczyszczenia, nawet przy prędkościach do 250 km/h.

Odpowiedni moment wymiany wycieraczek podpowie Ci wskaźnik. Kiedy czarna kropka zmieni się w żółtą – wycieraczki należy wymienić.

Umów się na wizytę

serwis rezerwacja online
#zostańwdomu przyjedziemy po twojego mercedesa
ASO Mercedes Benz Kosmowski z myślą o Państwa zdrowiu wprowadza darmową usługę door-2-door. Jeżeli Twój samochód wymaga przeglądu, wymiany opon lub przeglądu, zostaw to nam. Odbierzemy, wykonamy usługę i zwrócimy Twojego Mercedesa bez konieczności wychodzenia z domu. Więcej informacji tutaj
lub pod numerem telefonu + 48 502330009
Zarezerwuj Online
Rezerwacja wizyty przeglądu sezonowego
Zakres usług
Serwis Door-2-door?