fbpx

Ekonomiczna Obsługa Pogwarancyjna

Ekonomiczna Obsługa Pogwarancyjna

Wyjątkowa oferta dla samochodów starszych niż dwa lata.

Sprawdzony pojazd, 2-letnia gwarancja na części, oryginalne oleje Mercedes-Benz i najwyższy poziom profesjonalnego serwisu gwarantują, że Twój samochód jest zawsze w najlepszej kondycji i możesz na nim polegać. Wybierz rozwiązania, które są naprawdę korzystne – zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie.

Przeglądy okresowe
Pakiety Przeglądów
Wymiana wybranych cześci eksploatacyjnych

Pakiety Przeglądów.

Wybierając Pakiet Przeglądów masz pewność, że wybierasz najbardziej opłacalne rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo oraz utrzymanie wartości Twojego dostawczego Mercedesa. W pakiecie otrzymujesz naprzemiennie występujące po sobie przeglądy małe i duże wraz z czynnościami dodatkowymi.

Częstotliwość przeglądów uzależniona jest od modelu i rocznika oraz intensywności użytkowania pojazdu.
Przegląd mały

Mały przegląd dla większego bezpieczeństwa

W ramach usługi Przegląd A nasz wykwalifikowany personel dokona kompleksowego sprawdzenia pojazdu, które obejmuje kontrolę poziomu płynów eksploatacyjnych, oświetlenia, stanu przedniej szyby, wycieraczek, a także wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem. Przegląd A pozwala utrzymać gwarancję mobilności (lub odzyskać ją w przypadku utraty).
Przegląd duży

Kompleksowy przegląd Twojego Mercedesa

W ramach usługi Przegląd B nasz wykwalifikowany personel dokona kontroli wszystkich istotnych podzespołów samochodu mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Przegląd B pozwala utrzymać gwarancję mobilności lub odzyskać ją w przypadku jej utraty. Pełna lista czynności znajduje się w rozwinięciu.

Dlatego wybieraj rozwiązania, które są naprawdę korzystne – zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie.
Jakość, która się opłaca!