fbpx

Oryginalne Części Mercedes-Benz

Pozwól się zaskoczyć niskimi cenami Oryginalnych Części Mercedes-Benz.

Oryginalne części Mercedes-Benz w Krakowie

Oryginalne części do Mercedesa to połączenie jakości, bezpieczeństwa oraz niezawodności, te trzy cechy tworzą wysoką wartość i są gwarantem wykonanej naprawy na najwyższym poziomie oraz fenomenalnej kondycji pojazdów Mercedes-Benz. To gwarancja zaufania do marki i lojalności użytkowników pojazdów Mercedes- Benz.

Oryginalne części Mercedes-Benz Kraków

Części idealnie dobrane dla każdego samochodu Mercedes-Benz

Szukasz części zamiennej do Twojego niezawodnego Mercedesa, a może chcesz części eksploatacyjne do swojego nowego samochodu? Skontaktuj się z nami. Zakupione części w naszym sklepie z certyfikatem MO do pojazdów marki Mercedes – Benz, Setra oraz Mitsubishi Fuso, w 100% zapewnią Ci prawidłowe działanie wszystkich podzespołów, najwyższy komfort jazdy oraz gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa.

Warto podkreślić, że w naszym magazynie jest blisko 8500 oryginalnych części dostępnych od zaraz. W ciągłej sprzedaży mamy części eksploatacyjne, blacharskie, silnikowe, elektryczne, elektroniczne, moduły sterujące, kosmetyki do wszystkich modeli Merdcedes-Benz, Setra i Mitsubishi Canter i wiele innych. Znajdziesz tu także najnowsze produkty z aktualnych kolekcji i akcesoriów Mercedes-Benz.

Dlaczego warto wybrać oryginalne części do Mercedesa?

Przede wszystkim dlatego, że części do Twojego Mercedesa zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Twoim samochodzie i co ważne optymalnie dostosowane do innych jego części.

Korzyści wynikające z wyboru oryginalnych części

Oryginalne części Mercedes-Benz

Kupując oryginalne części Mercedes-Benz, a nie podróbki wybierasz:

Decydując się na oryginalne części Mercedes Benz wiesz, że Twój Mercedes pozostanie prawdziwym Mercedesem !
Klocki hamulcowe

Przychodzi taki moment, że w każdym samochodzie należy wymienić klocki hamulcowe, ponieważ to właśnie od nich w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo naszej jazdy, więc ich wybór jest niezwykle istotny.

Akumulator Mercedes-Benz

Oryginalne akumulatory Mercedes-Benz są niezawodne nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Dzięki zaawansowanej technologii akumulator charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Jego ogromną zaletą jest to, że redukuje on zużycie paliwa w przypadku zastosowania funkcji Start-Stop i rekuperacji.

Filtry kabinowe
Filtry kabinowe

Oryginalne filtry kabinowe Mercedes-Benz to 100% pewności, że filtr nie ogranicza ilości powietrza wpadającego do auta oraz powietrze wewnątrz naszego Mercedesa będzie miało najwyższą czystość.

Filtry powietrza

Wydajność silnika zależy między innymi od filtru powietrza. Oprócz paliwa potrzebuje on również do pracy powietrza, gdy filtr przepuszcza go mniej silnik traci moc.

Filtr powietrza do Mercedesa
Oryginalne felgi Mercedes-Benz
Oryginalne felgi Mercedes-Benz

Felgi są ważnym elementem nie tylko stylistycznym auta, ale zapewniają również bezpieczeństwo kierowcy. Wyboje oraz silne uderzenie w krawężnik mogą uszkodzić nieoryginalne felgi charakteryzujące się niską jakością.

Oryginalne felgi Mercedes-Benz przechodzą liczne testy, które wykazują, że felgi są:

Pióra wycieraczek

Oryginalne wycieraczki marki Mercedes-Benz zapewniają idealną czystość szyb niezależnie od pogody.

Na rynku możemy znaleźć wiele podróbek oryginalnych wycieraczek, jednak pióra marki Mercedes-Benz mają wskaźnik zużycia, który informuje, kiedy je wymienić.

Oryginalne oleje Mercedes-Benz
Oryginalny olej silnikowy Mercedes-Benz

Oryginalny olej silnikowy marki Mercedes-Benz wyznacza nowe standardy wśród wysokowydajnych olejów. Po przejściu szeregu określonych wymagań testów laboratoryjnych zarówno formuła, jak i właściwości olejów Mercedes-Benz zostały w pełni dopasowana do potrzeb silnika Twojego Mercedesa. Przecież jako producent twojego samochodu znamy go najlepiej!