fbpx

Zmieniamy zasady, przegląd sezonowy gratis.

*Darmowy przegląd zimowy dla nowych klientów. Dotyczy samochodów o numerze VIN niewystępującym w naszej bazie klientów. 

 

Serwis Mercedes-Benz w Krakowie, Autoryzowana Stacja Obsługi Kosmowski

Zmieniamy zasady, przegląd sezonowy gratis.

*Darmowy przegląd zimowy dla nowych klientów. Dotyczy samochodów marki Mercedes o numerze VIN niewystępującym w naszej bazie klientów. 

 

Serwis Mercedes-Benz w Krakowie, Autoryzowana Stacja Obsługi Kosmowski

Umów się na wizytę

ASO Mercedes-Benz Kosmowski w Krakowie jest doskonałym wyborem, jeżeli auto wymaga naprawy lub wymiany części. Najczęściej trafiają do nas klienci, którzy chcą zrobić przegląd stanu technicznego pojazdu, wymienić olej, filtr oleju lub powietrza czy klocki hamulcowe. Przeprowadzamy też bardziej skomplikowane naprawy auta.

Naprawa i serwis samochodów Mercedes-Benz w Krakowie
Blacharnia i lakiernia

Prace blacharskie oraz lakiernicze – możemy pochwalić się Certyfikatem Profesjonalizacji Serwisu Blacharsko-Lakierniczego w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych. Lubimy podejmować wyzwania, dlatego z chęcią wykonamy remont każdego auta, które odmówiło posłuszeństwa.

Jakie pytania najczęściej zadają nam klienci?

 

Nasza obsługa chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące naprawy czy przeglądu samochodu Mercedes-Benz. Poniżej przedstawiamy pytania, z którymi właściciele aut najczęściej zwracają się do naszych doradców.

 

 

Szybka naprawa – Ile potrwa naprawa mojego samochodu w punkcie ASO?

Wiemy, że samochód jest dziś niezbędnym środkiem komunikacji. Dlatego naszym priorytetem jest, aby każda naprawa przebiegała możliwie najszybciej. Czas potrzebny na wykonanie wszystkich prac jest oczywiście zależny od skali problemu. Można jednak przyjąć, że aby usunąć prostą usterkę, wystarczy nam około 2 godzin.

 

Jak wygląda obsługa klienta w czasie pandemii COVID-19?


W naszym punkcie pracownicy stosują wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej. Podjęte przez nas działania polegają także na ozonowaniu pojazdów. Ten proces zapewnia dokładną dezynfekcję samochodów. Odwiedzającym nas klientom zapewniamy możliwość skorzystania z dostępnych na miejscu środków ochrony.


Czy na wymienione części obowiązuje gwarancja?


Części wykorzystywane w naszym serwisie i montowane w samochodach podlegają gwarancji. Podstawę złożenia reklamacji może stanowić ich wada materiałowa. Gwarancji nie podlegają elementy, które zostały uszkodzone na skutek czynników mechanicznych.

 

Czy w serwisie wykorzystywane są tylko oryginalne części?

Nasi fachowcy podczas naprawy samochodu sięgają tylko po oryginalne części, które podlegają gwarancji. Klient może we własnym zakresie dostarczyć własne materiały do naprawy. Jednak decydując się na wykorzystanie części zamiennych, właściciel auta traci możliwość złożenia reklamacji.

 

Jak długo trzeba czekać na naprawę w ASO?Chcąc skorzystać z usług ASO Mercedes-Benz Jan Kosmowski w Krakowie, należy wcześniej umówić wizytę w punkcie. Czas oczekiwania na dogodny termin wynosi zwykle od 3 do 4 dni roboczych.

 

Dlaczego właśnie my?

Co nas wyróżnia?

Nasze usługi serwisowe polegają na dokładnej diagnostyce pojazdu, wyborze odpowiedniego sposobu naprawy oraz rzetelnym przeprowadzeniu wszelkich prac. Jesteśmy po to, aby klient opuścił serwis z samochodem, który będzie bezproblemowo sprawował się podczas jazdy.

Doświadczenie

Tym, co nas wyróżnia na tle innych punktów ASO, jest wieloletnie doświadczenie na rynku. Między innym dzięki temu zaufało nam tylu klientów, którym pomogliśmy w naprawie czy wykonaliśmy przegląd ich samochodów.

Profesjonalna Obsługa


Nasza Autoryzowana Stacja Obsługi to miejsce, gdzie każdym klientem zajmie się miła i kompetentna obsługa. Nasi doradcy serwisowi chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania właściciela pojazdu. Nowoczesne zaplecze techniczne, wysoki poziom obsługi i kompetencje załogi to nasze znaki rozpoznawcze.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezgotówkowe rozliczenia oraz sprzedaż oryginalnych części.Doskonałość To Proces

Autoryzowany serwis ASO Mercedes-Benz Kosmowski w Krakowie powstał w 1991 roku. Od tego czasu staramy się, aby jakość naszych usług nieustannie pięła się w górę.

Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich właścicieli pojazdów marki Mercedes-Benz, kładziemy nacisk na poszerzanie naszej oferty.Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

To właśnie wymagania klientów motywują nas do dalszego rozwoju, podwyższania kwalifikacji oraz udziału w szkoleniach.

Zdając sobie sprawę, że trafiają do nas auta marki premium, troszczymy się o najmniejsze detale ich mechanizmów. Dzięki temu wszystkie pojazdy opuszczają nasz serwis w doskonałym stanie. Gwarantuje to ich niezawodność i maksymalne bezpieczeństwo na drodze.


UNIMOG

Dzięki doświadczeniu, które nas wyróżnia, samochody marki Mercedes-Benz nie mają przed nami żadnych tajemnic. Prowadzimy wszechstronną diagnostykę stanu auta, a następnie usuwamy wszystkie usterki. Zajmujemy się samochodami, które są jeszcze objęte gwarancją, wykonujemy naprawy pogwarancyjne oraz przeglądy.

Unimog Mercedes Benz
FUSO

 W naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi Mercedes-Benz w Krakowie świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne dla wszystkich rodzajów pojazdów Mercedes-Benz, Unimog oraz Mitsubishi Fuso Canter.

Kontakt
Chcąc dowiedzieć się więcej o usługach i naprawach realizowanych przez nasz punkt ASO, skontaktuj się, a chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zakres prac ustalimy na podstawie oceny stanu auta oraz indywidualnych wymagań klienta. Do każdego samochodu podchodzimy z równym zaangażowaniem i pasją, czego efektami są zadowolenie jego właściciela i spokojna jazda bez niemiłych niespodzianek.